KOORDINÁTOR / KOORDINÁTORKA AKTIVIT STUDENTŮ SE SPECIFICKÝMI POTŘEBAMI

Univerzita Hradec Králové Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

30000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce
" koordinace služby pro klienty (zprostředkovávání služeb sekce Augustin a zodpovídá za administrativní agendu) dle harmonogramu akademického roku na UHK (přednášky a semináře na UHK, exkurze, praxe, zápočty, zkoušky, státní zkoušky, individuální konzultace, přijímací řízení, zápis ke studiu, imatrikulace, promoce, informační schůzky),
" vzdělávání se ke zvýšení odborných kompetencí, individuální osobní plánování a hodnocení pracovníků střediska, supervize
" podílení se na zkvalitnění servisních opatření pro studenty se SP
" příprava osvětové aktivity dovnitř UHK
" podílení se na evidenci dat (databáze uchazečů, studentů se SP a poskytovatelů)
" zodpovědnost za tvorbu přístupných materiálů pro studenty se specifickými potřebami včetně zmapování aktuálních trendů
" odborné podílení se na analýze bariér v přístupu ke studiu studentů se SP
" poskytování individuální podpory a nácvik schopností a dovedností vedoucí k úspěšnému studiu a zvýšení kvality života
" podílení se na tvorbě interních standardů a dokumentů součásti IPaKC Augustin a kontroluje jejich kompatibilitu s interními předpisy UHK

Požadujeme
" vysokoškolské vzdělání v obor speciální pedagogiky nebo příbuzných oborů
" praxe v oboru speciální pedagogiky výhodou
" aktivní práce na PC (uživatelská znalost MS Office, ochota učit se pracovat v novém programu)
" dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat
" ochotu dále se vzdělávat v oboru
" spolehlivost, flexibilitu, psychickou vyrovnanost a odolnost, samostatnost
" znalost akademického prostředí výhodou
Nabízíme
" Přátelské a podporující prostředí na akademické půdě
" Práci na plný pracovní úvazek (40h týdně)
" Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení nebo doby neurčité
" Práci pod supervizí a metodické vedení
" 6 týdnů dovolené
" Podpora v odborném růstu - možnost dalšího vzdělávání v oboru
" Výhodný telefonní tarif
" Peněžitý příspěvek na stravu
" Benefitní program UHK
Předpokládaný nástup: květen 2024, nebo dle dohody
Univerzita Hradec Králové si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 30.04.2024 e-mailem na adresu: zdenka.kulhankova@uhk.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Univerzita Hradec Králové
  • Termin: 2.5.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.4.2024