Číšník - servírka

CPI Hotels, a.s. Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazek

28000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Obsluha hotelových hostů v ? la carte restauraci Pinia s terasou
Požadujeme
- Vzdělání v oboru nebo praxi v oboru
- Znalost gastronomických standardů a zásad
- Základy NJ nebo AJ
- Spolehlivost a flexibilitu
- Zájem o obor a moderní gastronomii
- Schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování
Nabízíme:
- ubytování pro zaměstnance zdarma
- stravování za zvýhodněnou cenu
- zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, stravování za zvýhodněnou cenu, bezplatné ubytování, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)
- příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce
Tel. kontakt: pondělí až pátek od 9:00 do 15:00

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: CPI Hotels, a.s.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.4.2024