Strážný/á

Mark2 Corporation Czech a.s. Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Plný úvazek

22000 Kč

Detail pracovní pozice

z: 18.3.2024
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Co říká M2C o pozici
Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
Ochrana a ostraha majetku klienta
Kontrola oprávněnosti vstupu/výstupu, vjezdu/výjezdu
Pochůzková činnost
Výdej "visitor" karet pro návštěvníky
Obsluha PC
Drobná administrativa

Požadujeme:
Fyzickou zdatnost
Trestní bezúhonnost
Základy práce na PC - PODMÍNKOU

Nabízíme:
Práci v denních i nočních hodinách (12 hod. směny)
Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
Zvýhodněné volání O2
Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Termin: 18.3.2024
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.5.2024