Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

CAD engineering s.r.o. Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

30000 — 33000 Kč

Firma s více jak 25 letou zkušeností v oblasti plánování, konstrukce a simulace automatizovaných svařovacích linek pro automobilový průmysl se sídlem v centru Olomouce hledá kolegu do oddělení konstrukce.
Procesní plánař/-ka junior

Náplň práce:
• Časové diagramy
• Spolupráce a komunikace s dodavateli a klienty
• Spolupráce s dalšími odděleními podílejícími se na zpracování projektu
• Vytváření kalkulací (zaškolení)

Požadavky:
• SŠ / VŠ
• Znalost anglického jazyka podmínkou
• Znalost německého jazyka výhodou
• Znalost MS Office
• Znalost SW Process Designer výhodou (není podmínkou - možnost zaškolení)
• Orientace v technické dokumentaci podmínkou.
• Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, ochota učit se novým věcem, logické a technické uvažování
• Komunikativnost

Nabízíme:
• Zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání
• Práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie
• Účast na zahraničních projektech
• Místo výkonu: centrum Olomouce
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Jazykové kurzy
• Příspěvek na dopravu (mimo Olomouc)
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Letní a vánoční firemní akce
• Až 27 dní dovolené
• Příspěvek na letní tábory pro děti

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: CAD engineering s.r.o.
  • Termin: 14.3.2024
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2024