dělník/ce ve výrobě, obsluha linky

IMG BOHEMIA s.r.o. Jihočeský kraj, Tábor
Plný úvazek

23290 Kč

Náplň práce: obsluha výrobní linky, vyndavání výrobků z linky, balení
Požadavky: základní vzdělání, zkušenosti ze zprac.plastů výhodou, flexibilnost a ochota učit se novým věcem, týmový duch, samostatnost, spolehlivost.
Nabízíme: práci v dynamické, stabilní české rodinné společnosti,
Zaměstnanecké výhody:
25dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13.a 14.plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: IMG BOHEMIA s.r.o.
  • Termin: 15.3.2024
  • Místo: Jihočeský kraj, Tábor
  • Plat: od 23290 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 17.5.2024