PROVOZNÍ VEDOUCÍ PROVOZU ZÁBAVY

CENTRUM BABYLON, a.s. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

35000 — 40000 Kč

Detail pracovní pozice

POŽADUJEME:
- ÚSO/SŠ, praxe s vedením lidí
- Základní znalost AJ nebo NJ
- Technická a manuální zručnost
- Dobré analytické schopnosti a organizační dovednosti
- Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, kreativita
- Spolehlivost, přirozená autorita, přátelská a vyrovnaná osobnost
- Schopnost vést a motivovat tým zaměstnanců
- Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
- Dobrá znalost MS Office - práce na PC
- Trestní bezúhonnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- Řízení a koordinace činností na jednotlivých střediscích zábavy, zajištění bezproblémového chodu (AQUAPARK, LUNAPARK, FUNPARK, BOWLING BAR)
- Organizace zaměstnanců - plánování směn, kontrola evidence docházky a pracovní doby
- Inventury, objednávání zboží, zásobování
- Poskytování informací zákazníkům, kontrola dodržování předpisů, procedur a kvality poskytovaných služeb
- Řešení případných stížností a reklamací
- Spolupráce na tvorbě marketingové strategie s cílem navýšit návštěvnost a obraty středisek
NABÍZÍME:
- HPP
- Pracovní dobu: krátký/dlouhý týden, včetně víkendů/svátků, 12hodinové směny (15-16 směn za měsíc)
- Nástup: duben 2024
- Zaměstnanecké benefity (stravování, permanentky do zábavního centra …)
- 5 týdnů dovolené
- Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- Možnost osobního a profesního růstu
- Mzdové podmínky: 35.000,00 - 40.000,00
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: CENTRUM BABYLON, a.s.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.7.2024