Šička / šič technických textilií

MITOP, akciová společnost Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

120 — 125 Kč

MITOP, akciová společnost výrobce technických tkaných i netkaných textilií, geotextílií, filtrační textilie, papírenských plstěnců, technické konfekce, vpichované plstě a zabývá se i tkaním, soukáním, předením, aj. přijme do pracovního poměru
Šička / šič technické textilie (tj. výrobní dělník)
Nástup: dle dohody
Náplň práce: šití technických textilií, stříhání materiálu, prošívání, sešívání, řasení, lemování, vkládání patentek, zipů apod., na šicích i specializovaných strojích práce především v sedě.
Pracoviště: ulice Pertoltická 142 Mimoň 47124
Požadujeme:
- praktickou znalost šití na šicím stroji
- případně praktickou školu s textilním zaměřením, odborné vyučení v oboru švadlena, krejčová/krejčí, apod.
- zodpovědnost a samostatnost, pracovitost, schopnost se učit novým věcem
- nutná znalost českého jazyka mluvou i písmem, z důvodu komunikace v kolektivu, čtení výkresů, střihů.
Nabízíme:
- nástupní mzdu 120Kč/hod hrubého
- výkonnostní prémie
- pracovní doba 37,5 h/ týdně, ranní směna PO-PÁ 6 -14 hod.
- 5 týdnů dovolené / rok
- stravenkový paušál v hodnotě stravenky 150 (tj. 82,50/odpracovaný den) peněžní formou do mzdy
- pracovní smlouvu na pracovní poměr na dobu určitou, po osvědčení na dobu neurčitou, plný (případně zkrácený) úvazek
Kontakt:
personální oddělení:
- osobně: vyplňte na vrátnici formulář pro uchazeče
- nebo zasílejte životopis emailem: mitopas@mitop.cz
- volejte mezi 6 -14 hodinou: telefon: 487 862 307, mobil: 775 881 851

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MITOP, akciová společnost
  • Termin: 11.3.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 120 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2024