Operátor/ka

ASPO AP s.r.o. Středočeský kraj, Rakovník
Plný úvazekDohoda o provedení práce

150 Kč

Detail pracovní pozice

PRACOVNÍ DOBA OD 5:45 DO 14:15 HOD.
Pracovní poměr na dobu určitou.
Náplň práce: operátor bude v sedě či ve stoje dávat hygienické vlhčené ubrousky do sáčků či plastových dóz.
Práce v areálu firmy MPD plus, s.r.o.
Požadujeme: dobrý zrak, spolehlivost a chuť chodit do práce. Na pracovišti je nezbytné udržovat vysokou úroveň čistoty.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně (ASPO, Huřviny 67, 270 36 Rakovník), tel. 777321140 (7:00-15:00 hod.) nebo e-mailem jkubikova@aspocz.eu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ASPO AP s.r.o.
  • Termin: 12.3.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Rakovník
  • Plat: od 150 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.5.2024