Pomocná síla v kuchyni

Bufet.cz Kladno s.r.o. Středočeský kraj, Kladno
Zkrácený úvazek

130 Kč

Detail pracovní pozice

Místo je vyhrazeno pro OZP .

Požadujeme:
- jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné,
- osoba starší 18 let,
- ochotu učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.
- praxe v oboru není nutná - zaměstnance zaškolíme.

Pracovní náplň:
- příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení, obalování, krájení surovin,
- úklid na pracovišti.

Poznámka:
- je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.

Nabízíme:
- závodní stravování zdarma, zkrácený pracovní úvazek 6,5 hod / denně, benefity.

Telefonický kontakt: Po - Pá 10:00 - 15:00 hod nebo e-mailem viz výše.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bufet.cz Kladno s.r.o.
  • Termin: 13.3.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Kladno
  • Plat: od 130 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 13.5.2024