Účetní

VŘÍDLO, výrobní družstvo Karlovarský kraj, Karlovy Vary
Zkrácený úvazek

23000 Kč

Kontakt: Janíková Dana, tel.: 353 242 102, e-mail: janikova@vridlo.cz
Požadujeme : praxe v oboru minim.3 roky, pečlivost, důslednost, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost. Znalost ekonomického softwaru MAJÁK výhodou.
Pracovní náplň : znalost podvojného účetnictví. Kontrola správnosti zpracování dokladů. Účtování faktur, tvorba a zpracování zápočtů. Účtování pokladny,vedení hotovostní pokladny. Účtování banky, majetku, leasingu. Kooperace při sestavování měsíčních i ročních uzávěrek. Zpracování veškeré příslušné daňové agendy - DPH,souhrnná hlášení, kontrolní hlášení. Spolupráce s úřady a státními institucemi, statistické výkazy. Evidence a inventarizace majetku a pohledávek,odpisy. Příprava podkladů a spolupráce s auditorem. Kontrola saldokontních účtů, řešení rozdílů.Účtování skladu, související administrativa.
Źivotopisy s názvem ÚČETNÍ zasílejte na níže uvedený email.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: VŘÍDLO, výrobní družstvo
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Karlovarský kraj, Karlovy Vary
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2024