vedoucí směny

PHARMOS, a.s. Jihočeský kraj, Tábor
Plný úvazek

27000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
•řízení směny ve skladu zabývajícím se distribucí léčiv na lékárny
•vedení stálého kolektivu 6 zaměstnanců
•zodpovědnost za včasné vyskladnění objednávek zákazníků a zaskladnění přijímaného zboží
•koordinace činností na skladě, vč. udržování pořádku a plnění dalších úkolů
•pravidelná komunikace s vedoucím skladu
•práce ve dvousměnném provozu (týden ranní směna 06-14, týden odpolední směna 14-22)
Požadujeme:
•středoškolské vzdělání
•uživatelskou znalost práce na PC
•komunikační a organizační schopnosti
•zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
•trestní bezúhonnost
•výhodou: znalost fungování skladu (příjem zboží, jeho skladování a expedice)
zkušenost na vedoucí pozici
Nabízíme:
•měsíční mzdu 27.000 – 30.000 dle plnění ukazatelů
•prostředí stabilní firmy a stálého kolektivu
•25 dní dovolené
•příspěvek na stravné (80 Kč/denně)
•příspěvek na dopravu
•FlexiPass poukázky (až 500 Kč/měsíc)
•zaměstnanecké nákupy za zvýhodněnou cenu
•řádné zaučení s následnou podporou při samostatné práci
•nástup možný ihned nebo dohodou
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravné a dopravu, FlexiPass poukázky
Kontakt: e mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: PHARMOS, a.s.
  • Termin: 13.3.2024
  • Místo: Jihočeský kraj, Tábor
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 13.6.2024