Pomocná kuchařka/kuchař

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202 Středočeský kraj, Kutná Hora
Plný úvazek

20230 — 21730 Kč

Detail pracovní pozice

Požadavky:
o Vyučení v oboru nebo dlouholetá praxe v kuchyni - doporučení
o Schopnost týmové práce
o Samostatnost
o Fyzická i psychická odolnost
o Ochota učit se novým věcem a nadále se vzdělávat
o Časová flexibilita (příležitostná práce o víkendu)

Náplň práce:
o pracuje dle pokynů vedoucí kuchařky
o podílí se na přípravě příloh k hlavním pokrmům
o provádí běžné práce při zpracování jednotlivých surovin
o obsluhuje jednoduché kuchyňské stroje na výrobu pokrmů
o myje bílé i černé nádobí, uklízí pracoviště a ostatní prostory střediska
o práce v kolektivu se žáky oboru kuchař-číšník

Zaměstnanecké výhody:
o Příspěvek na stravování
o Příspěvek na penzijní spoření
o 5 týdnů dovolené
o Výhodný mobilní tarif

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v 8 - 15 hodin.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

  • Zaměstnavatel: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202
  • Termin: 12.3.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Kutná Hora
  • Plat: od 20230 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2024