Grafici

m-ARK Marketing a reklama s.r.o. Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Požadavky: vzdělání polygrafického směru, pečlivost a zodpovědnost, rutinní ovládání programů Adobe Photoshop (úprava fotografií, montáže, on-line), Illustrator a InDesign (sazba časopisů, katalogů a letáků). Nutná je znalost předtiskové přípravy, cit pro kompozici a typografii. Nabízíme zajímavou práci s odpovídajícím ohodnocením a benefity.

Náplň práce:
Výtvarné a grafické zpracování propagačních materiálů a reklamních podkladů. Vypracování letáčků, časopisů, katalogů, bannerů, vizitek, ale i materiálů pro web a sociální sítě.
Co požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání
- Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, grafické softwary)
- Znalost programů Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
- Znalost přípravy a kontroly tiskových dat (DTP)
- Cit pro kompozici a typografii
- Znalost Aj výhodou
Co nabízíme:
- Nástupní plat v rozpětí 25 000,- do 30 000 Kč, dle znalostí a zkušeností
- Příjemný a přátelský kolektiv
- Zajímavou práci ve stabilní české firmě
- Možnost získání nových znalostí
- Příspěvek na stravování
- Nástup možný od 1. 5. 2024
- Místo výkonu práce - Olomouc
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a portfolio Vašich prací (ukázky). Budeme Vás kontaktovat v co nejbližší možné době.
Vyhrazujeme si práci nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost m-ARK Marketing a reklama s.r.o., se sídlem Železniční 4, 77900 Olomouc, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: m-ARK Marketing a reklama s.r.o.
  • Termin: 1.5.2024
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.5.2024