MECHANIK / MECHANIČKA - OPRAVÁŘ / OPRAVÁŘKA

JARO Česká Skalice, s.r.o. Královéhradecký kraj, Jičín
Plný úvazek

40000 — 50000 Kč

Hledáme manuálně zručného, pečlivého a samostatného kolegu do dílny v Ostroměři.
Pracovní náplň: opravy kolejových vozidel a údržba techniky, opravy železničních postřikovačů, obsluha postřikovacího zařízení na kolejovém vozidle, služební cesty (2 měsíce v roce)

Požadujeme výuční list a praxi v oboru s technickým zaměřením, velmi vhodné pro obory mechanik kolejových vozidel, automechanik, opravář zemědělských strojů apod.

Výhody:
Stabilita zaměstnání a ojedinělost oboru v ČR, pátý týden dovolené, stravenkový paušál, služební telefon, rozmanitá práce, menší kolektiv, jednosměnný provoz, příspěvek na penzijní připojištění, možnost karierního postupu. Možnost rekvalifikace na pozici strojvedoucí.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JARO Česká Skalice, s.r.o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Jičín
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 1.5.2024