Chovatel/ka zvířat - přípravář krmiv, ošetřovatel hospodářských zvířat

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

21750 Kč

Přihlášky s životopisem, prosím, zasílejte nejpozději do 31.3.2024 do 15:00 hodin na e-mailovou adresu prace@zoo-ostrava.cz.

Termín výběrového řízení: individuálně, dle domluvy v Zoo Ostrava. Pozvánka (potvrzení účasti) Vám bude zaslána v odpovědi na Vámi zaslaný životopis e-mailem.

V případě nesplnění požadavků na vzdělání a způsobilost si s ohledem na časové možnosti vyhrazujeme právo na takovéto přihlášky nereagovat!

Jiné nutné požadavky.
Jedná se o fyzicky náročnější práci. Pracovní doba 6:00 - 14:30 (předem rozvrhnuto v harmonogramu) zohledňuje nutnost trvalé péče o zvířata (zahrnuje tedy víkendy a státní svátky). Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Náplň práce.
Veškeré práce spojené s přípravou všech krmných směsí a krmiv v zookuchyni (krmení krmných zvířat, krouhání ovoce a zeleniny, …), včetně mytí nádobí, obsluhy kuchyňských strojů, chladících a mrazících zařízení.

Nabízíme: mimořádně zajímavou práci se zvířaty, možnost dále se vzdělávat a odborně růst, nabízíme možnost podílet se na rozvoji Zoo Ostrava.

Platové podmínky - viz také platové tabulky a třídy státních zaměstnanců - platy hrazené z veřejných financí jsou zcela určeny tabulkami dle Nařízení vlády č. 300/2019 Sb. Příloha č.1
4. platová třída - 21.750,- Kč + příplatek za ztížené pracovní prostředí.
K tomu je možnost připočtení osobního ohodnocení až do maximální výše 50% tarifního platu, avšak pochopitelně s ohledem na zapracování, pracovní zkušenosti a nasazení.

Benefity:
1. Týden dovolené navíc (5 týdnů)
2. Zajištěno stravování v rámci zoo
3. Příspěvek zaměstnavatele na stravování
4. Odměny při pracovních výročích
5. Výhody pro blízké v rámci nejbližší rodiny
6. Možnost zdarma získat referenční zkoušky a řídit služební vozidla v rámci služebních cest v ČR a zahraničí (podmínkou je řidičský průkaz třídy B)
7. Možnost zdarma získat další zkoušky či certifikáty (například přepravce zvířat, aj.)
8. Stejnokrojové vybavení

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 21750 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 11.5.2024