referent/referentka měření

TRCZ s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

34000 Kč

Detail pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE:
* měření výrobků a forem v souladu s požadavky na měření
* měření za použití speciálních měřidel a přístrojů (včetně souřadnicových, tzv. 3D)
* spolupráce při řešení výrobních problémů a vytváření standardů

POŽADUJEME:
* SŠ technického zaměření nebo 2 roky praxe v oboru
* schopnost správného čtení ve výkresové dokumentaci
* základní znalost MS Office - hlavně Excel
* manuální zručnost, pečlivost
* základní znalost anglického jazyka výhodou
* ŘP - B výhodou
* 2 směnný provoz od pondělí do pátku

NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem

Zaměstnanecké výhody : zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, roční odměny, závodní lékařská péče, příspěvky na volnočasové aktivity)

Způsob kontaktování zaměstnavatele: prvotně e-mailem, a telefonicky ve všední dny od 8.00h. do 15.00h.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TRCZ s.r.o.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 34000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 11.5.2024