Masér/masérka wellness

Slatinné lázně Třeboň s.r.o. Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
Plný úvazek

26000 Kč

Detail pracovní pozice

Co Vás čeká?
Provádění různých druhů masáží (lymfatická, reflexní, lávové kameny, havajská, anticelulitidní, indická antistresová hlavy), včetně klasické masáže.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené SŠ vzdělání.
Kvalifikaci v oboru masér – osvědčení Masér pro sportovní a rekondiční masáž mimo oblast zdravotnictví (kurz akreditovaný MŠMT ČR).
Příjemné jednání a vystupování.
Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Výhodou bude, pokud budete mít:
Certifikáty pro tyto masáže – lymfatická, reflexní, lávové kameny, havajská, anticelulitidní, indická antistresová hlavy. Doplnění chybějících kurzů je možné domluvit individuálně.
Praxi v oboru.
Základní znalost NJ.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Zajímavé finanční ohodnocení dle dosažené kvalifikace a délky praxe v oboru.
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.
Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
Ubytování v nově zrekonstruovaném služebním bytě.
Pestrý program zaměstnaneckých benefitů – např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, do divadla, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 9.5.2024