OPERÁTOR/OPERÁTORKA PŘÍPRAVNY

Toray Textiles Central Europe s.r.o. Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazek

28000 Kč

Kontaktní osoba Hujíčková Hana Mgr. 582 303 224 (volat 8:00-15:00), e-mail: personalni@ttce.toray.cz
Pracovní doba: Po-Ne 6:00-18:00, 18:00-6:00, střídání dlouhého a krátkého týdne.

Náplň práce: obsluha strojního zařízení, práce zahrnuje manipulaci s jemnými textilními vlákny náročnou na jemnou motoriku a zrak.

Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a pracovat ve směnném režimu. SOU s výučním listem může být výhodou.

Nabízíme: náborový příspěvek, pravidelné odměny, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 27,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí, pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou.
Vice informací na www.pracevtoray.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Toray Textiles Central Europe s.r.o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 9.5.2024