řidiči/skladníci

HRDLIČKA OILS s.r.o. Jihočeský kraj, Strakonice
Plný úvazek

22000 — 35000 Kč

Chcete se stát součástí české obchodní společnosti s více než třicetiletou tradicí, která patří mezi jedny z prvních distributorů olejů a maziv Shell v České republice? Jste zodpovědný/á, baví Vás řízení osobního automobilu a provizi z podílu na dosaženém zisku společnosti považujete za skvělou motivaci? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici ŘIDIČ, SKLADNÍK pro náš sklad v sídle společnosti ve Strakonicích.

Co Vás čeká:
Hlavní náplní Vaší práce bude příjem a výdej zboží a jeho rozvoz k zákazníkovi. Budete vést a kontrolovat skladovou evidenci, pečovat o skladovací prostor a rozvážet zboží k zákazníkovi. Součástí Vaší práce bude také komunikace se zákazníkem a účast na inventurách. S Vaším začátkem Vám pomůžeme, ale později očekáváme samostatnost, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce.
Jak si Vás představujeme:
- fyzicky zdatný týmový hráč s chutí do práce a ochotou učit se nové věci
- aktivní, komunikativní a samostatná osobnost s organizačními schopnostmi a prozákaznickou orientací
- minimálně střední odborné vzdělání (technický obor výhodou)
- uživatelská znalost práce s PC
- řidičský průkaz sk. B
- předchozí praxe v logistice, zkušenosti se skladovou evidencí a schopnost řízení vysokozdvižného vozíku jsou pro Vás výhodou

Co vám můžeme nabídnout:
- stabilní zaměstnání a pohodové kolegy
- rovizi z podílu na dosaženém zisku společnosti
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- věrnostní odměny dle odpracovaných let
- odměny dle životních jubileí
- 5. týdnů dovolené
- příspěvek na stravné
- mobilní telefon i k soukromým účelům
- pravidelné vzdělávací kurzy pro zvyšování kvalifikace

Kontakt e-mail: kariera@olejehrdlicka.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: HRDLIČKA OILS s.r.o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Jihočeský kraj, Strakonice
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2024