PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA

Státní úřad inspekce práce Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

27250 — 40120 Kč

Detail pracovní pozice

Nabízíme:
- zajímavou a zodpovědnou práci s možností odborného rozvoje a vzdělávání
- plat. podmínky dle zákona č. 234/2014 Sb., plat. zař. dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., plat. třída 12.
Hlavní náplň činnosti :
- vedení správních řízení (zák. č. 500/2004 Sb.) a přestupkových řízení (zák. č. 250/2016 Sb.)
- rozhodování o přestupcích v oblasti pracovněprávní, BOZP a úseku zaměstnanosti
- zpracovávání stanovisek
- problematika zák. č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozd. předpisů
Požadujeme:
- VŠ vzdělání - absolvent právnické fakulty v magisterském programu, studijní obor právo
- praxe s vedením správních a přestupkových řízení vítána
- analytické myšlení, schopnost samostatného jednání
- časová flexibilita, týmový a iniciativní přístup

Termín na podání přihlášek do VŘ je do 25.03.2024.
Nástup do práce od dubna 2024, případně dle dohody - pracovní poměr na dobu určitou.
Bližší informace k VŘ a způsobu podání přihlášek naleznete na:
S případnými dotazy se lze obrátit na adresu dagmar.matejkova@suip.cz; lucie.koncelova@suip.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Státní úřad inspekce práce
  • Termin: 15.4.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 27250 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 5.4.2024