VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - dokončovací operace

SICO silicone s.r.o. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

25500 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz. Nástup dle dohody.
Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/absolventky.
Místo výkonu práce: Velké Poříčí (okr. Náchod).

Náplň práce: dokončovací operace vč. kontroly silikonových profilů.

Požadavky: flexibilita, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost.

Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměny k pracovním a životním výročím, zvýhodněný tarif mobilního operátora atd.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: pavla.valaskova@sicosilicone.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SICO silicone s.r.o.
  • Termin: 11.3.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 25500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.5.2024