Tušírák / zaškrabávač (m/ž)

TRIMILL, a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

28000 — 40000 Kč

POŽADUJEME: technické vzdělání (nejlépe obráběč kovů, strojní mechanik, zámečník, nástrojař), znalost čtení výkresové dokumentace, znalost měření, přesnost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE:
Co u nás budeš dělat:
- zaškrabávat/tušírovat vodící plochy dílců na požadované hodnoty pro montáž strojů TRIMILL
- kontrolovat dílce a měřit plochy
- pracovat s technickou dokumentací a technologickými postupy

NABÍZÍME: odbornou práci v 1směnném provozu v moderní průmyslové hale, zajímavé finanční ohodnocení + zákonné příplatky, 25 dnů dovolené, dotované stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní připojištění aj., možnost seberealizace a profesního růstu, práci ve stabilní společnosti a férový přístup

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Dagmar Čechmánková v době od 7:30 do 16:00 hod., na čísle: 771 259 281 nebo emailem na adresu: dagmar.cechmankova@trimill.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TRIMILL, a.s.
  • Termin: 6.3.2024
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2024