SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Vězeňská služba České republiky Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

27780 — 40670 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
Platové podmínky:
- 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce:
- konfigurace, správa a údržba sítí LAN a WAN, HW výpočetní techniky
- zkušenosti s administrací Windows Active Directory
- zkušenosti s administrací serverových systémů Windows a virtualizací VMware
- servis, administrace a obsluha PC (rozhraní Windows 10/11)
- zajišťování reprodukce a obměna HW
- zajišťování dodavatelských oprav a profylaxe výpočetní techniky
- všeobecný rozhled v IT problematice
- základy počítačové bezpečnosti
- komunikační schopnosti, aktivní přístup, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- podpora koncových uživatelů a operativní řešení problémů a požadavků
- vedení majetkové evidence výpočetní techniky
- práce v kancelářských a agendových aplikacích (MS Office, spisová služba, apod.)
- trestní bezúhonnost

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
  • Termin: 1.6.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 27780 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.4.2024