Recepční

KadeL Data servis, spol. s r. o. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Zkrácený úvazek

16000 Kč

Nabízíme Vám práci ve stabilní úspěšné společnosti, která od roku 1991 působí na trhu informační a komunikačních technologií.
Do našeho plzeňského týmu hledáme na kratší úvazek novou posilu na pozici recepční. Pozice je vhodná i pro OZP, nikoliv však s omezenou schopností pohybu - pracoviště není bezbariérové.
Náplň práce:
- kompletní zajištění chodu recepce (Po-Pá, střídání s druhou kolegyní dle domluvy)
- zajišťování občerstvení, péče o kuchyňku a zasedací místnosti
- vyřizování telefonních hovorů, e-mailové korespondence, agenda spojená s poštou
- administrativní podpora, kopírování, skenování, kontrola výkazů práce
Vaše předpoklady:
- SŠ vzdělání
- flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, ochota učit se
- příjemné a milé vystupování
- znalost práce MS Office
Výhodou je:
- znalost anglického nebo německého jazyka
- praxe na obdobné pozici
Nabízíme Vám:
- práci u stabilní mezinárodní firmy
- příjemné prostředí a pohodový kolektiv
- firemní benefity (5 týdnů dovolené, sickdays, občerstvení na pracovišti, Multisport karta, příspěvek na masáže a fyzioterapie, které probíhají přímo ve firmě)
- jazykové kurzy
Nástup dle dohody.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KadeL Data servis, spol. s r. o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 16000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.5.2024