Pomocný skladník/ce

SMERO, spol. s r.o. Jihomoravský kraj, Hodonín
Zkrácený úvazek

10000 — 11500 Kč

Právě teď přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pomocné práce do skladu, odkud začíná cesta všech kancelářských potřeb za novými majiteli.
Nástup je možný ihned a práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Práce je na 4 hod. zkrácený pracovní úvazek.
Co budete dělat:
o Méně náročné pomocné práce ve skladu.
o Udržovat pořádek ve skladu a v jeho blízkém okolí.
o Chystat krabice pro baliče zboží.
o Balit zboží pro expedici.
o Pomáhat na rampě při příjmu.
o Chystat palety pro zaměstnance příjmu zboží apod.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
o SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
o Mzdu dostanete vždy včas.
o 5 týdnů dovolené.
o Stravenkový paušál cca 2 250 Kč měsíčně (107 Kč/pracovní den).
o Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
o Kartu do obchodního řetězce.
o Volné víkendy a svátky.
o Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.
Jaký je náš ideální pomocný pracovník ve skladu:
Je stejně ochotný jako ostatní SMERáci.
Na tuto pozici hledáme OZP nebo OZZ.
Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte kontaktní osobě Lenka Prokešová e-mail prokesova.l@smero.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
  • Termin: 1.5.2024
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 10000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 3.5.2024