Pokojská/ký - uklízeč/ka

Libor Riňák Ústecký kraj, Děčín
Plný úvazek

172 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Hotel u Lípy, Hřensko č.p. 68, 407 17 Hřensko

Náplň práce:
- Úklid a udržování celého hotelového komplexu v čistotě
- Příjem, skladování, fasování, evidence veškerého prádla
- Kontrola a nahlašování případných závad

Požadavky:
- Praxe v hotelovém provozu
- Smysl pro týmovou spolupráci
- Schopnost a ochota podávat skvělý servis
- Pečlivost, čistotnost, rychlost
- Spolehlivost, loajalita, zodpovědnost
- Bezúhonnost
- Zdravotní průkaz

Další informace:
- Mzda 140 Kč/hod. v čistém
- Smlouva na HPP na dobu určitou: od 1.4.2024 - do 31.10.2024
- Odměny za dobře a dlouhodobě odváděnou práci a udržení kvality, čistoty po všech stránkách jednotlivých úseků.
- Férové jednání a přístup
- Bezplatné stravování
- Mladý, perspektivní kolektiv
- Obědy a pitný režim zdarma
- Místo výkonu práce: Hotel U Lípy, Hřensko 68
- Pracovní doba: směny - dlouhý / krátký týden 8:00 - 17:00 hod.

Kontaktní osoba: Libor Riňák, tel. 728 839 767 (volejte Po - Pá, 9:00 - 16:00)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Libor Riňák
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Ústecký kraj, Děčín
  • Plat: od 172 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.5.2024