OBCHODNĚ TECHNICKÝ REFERENT

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

28000 — 41000 Kč

Co vás čeká
Technické posouzení poptávek a obchodních případů, vypracování cenové kalkulace dle specifikace poptávky a zpracování základní koncepce technického provedení zakázky. Technická podpora obchodníků a možná spoluúčast při jednání se zákazníkem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- SŠ nebo VŚ vzdělání v oboru strojírenství
- přesnost, důslednost, zodpovědný přístup
- schopnost čtení výkresů a technické dokumentace, 3D prohlížeče

Výhodou bude, pokud budete mít
- pracovní zkušenosti ze strojírenské nebo plastikářské výroby
- předchozí praxi na pozici konstruktér, technolog, programátor CNC nebo CAD-CAM
- řidičské oprávnění skupiny B

Co vám můžeme nabídnout?
Nabízíme zázemí stabilní české strojírenské společnosti, rozvoj potřebných odborností a zkušeností pro další karierní růst v rámci obchodního úseku, práci v přátelském kolektivu, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays, benefity na volnočasové aktivity.
Mzda bude upřesněna při osobním pohovoru, v souvislosti s pracovními zkušenostmi.
Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.

Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi, dohoda možná.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na h.cabova@ronas.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
  • Termin: 2.4.2024
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2024