referent/referentka

Ministerstvo vnitra Hlavní město Praha,
Plný úvazek

20130 — 29520 Kč

Detail pracovní pozice

kontakt petra.zamrazilova@mvcr.cz
k základní mzdě příplatky
Náplň práce: Zajišťování administrativy a činností související s agendou vstupu a pobytu cizinců na území České republiky, zpracovávání údajů ve specializovaném informačním systému, evidování korespondence v elektronické spisové službě GINIS, zajišťování styku s poskytovatelem poštovních služeb.

Předpoklady:
- vhodné i pro absolventy
- podmínkou občanství ČR
- pečlivost, důslednost
- základní znalost práce na PC (MS Word, internet)
- trestní a morální bezúhonnost
- ochota učit se novým věcem
- znalost cizího jazyka a cizinecké problematiky není podmínkou

Výkon práce: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10, budova 4D Center.

Po dohodě možné pružné rozvržení pracovní doby.

Platové ohodnocení 8. platová třída dle nařízení vlády č. č. 304/2014 Sb.

stravenky či možnost zvýhodněného stravování, možnost čerpat příspěvek na dovolené, optické brýle nebo penzijní připojištění, možnost využít služeb služebního lékaře, psychologa, další vzdělávání v oboru, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, možnost flexibilní pracovní doby, příjemný kolektiv a pracovní prostředí

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Ministerstvo vnitra
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Hlavní město Praha,
  • Plat: od 20130 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 30.4.2024