Mechanik/ka

ELVAC a.s. Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

30000 — 37000 Kč

Detail pracovní pozice

pracoviště Količín
- Náplň práce: Montážní práce strojní, mechanické na stavbě jednoúčelových strojů, měřících stanic a automatizovaných linkách, Montáže dílčích strojních sestav podle výkresové 2D a 3D dokumentace, Seřizování a ladění jemné mechaniky a hladkého fungování strojů a linek, Hledání a řešení problému v mechanice strojů
- Požadavky: Vzdělání v technickém oboru, Praxe v oboru vítána, montáž, stavba a seřizování jednoúčelových strojů a linek, Znalost a orientace ve strojní dokumentaci, Znalost mechanických a pneumatických prvků a komponent, ŘP sk. B, Manuální zručnost, Samostatnost a ochota odvádět kvalitní práci, Schopnost samostatné ale i týmové práce, Časová a profesní přizpůsobivost, Spolehlivost
- Nabízíme: nástup možný ihned, pracovní doba Po-Pá, 6:00 - 14:30, 25 dní dovolené, mimořádné finanční odměny, stravovací příspěvek bez účasti, penzijní příspěvek, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové a odborné kurzy, firemní letní tábor, nákupní slevy na ALZA CZ
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lucie.malikova@elvac.eu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ELVAC a.s.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 31.12.2024