POKOJSKÁ/Ý

SunGarden.cz s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Úklid rodinných apartmánů a společných prostor
- Úklid přírodního Skandinávského wellness
- Příprava snídaní
Nabízíme:
- Práci ve společnosti se silným zázemím, vstřícným osobním přístupem a filozofií rodinné firmy
- Nadstandartní platové ohodnocení pro tuto pozici
- Možnost flexibilní pracovní doby a osobního volna
- Práci ve velmi příjemném kolektivu
- Permanentku na sport a kulturu MULTISPORT
- Neomezený volný vstup pro celou rodinu do Prvního volnočasového EKOParku
- Bezproblémové parkování vlastního vozidla
- Skvělá dostupnost MHD, jen 1 km od centra města
Požadujeme:
- Zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost
- Příjemné vystupování
- Samostatnost a pečlivost
- Týmový přístup
- Dva pracovní víkendy v měsíci
- Staň se součástí dynamicky se rozvíjejícího projektu se silným zázemím, příjemným kolektivem a unikátní atmosférou rodinné firmy.
Zašlete nám Váš životopis, my se s Vámi v nejbližších dnech spojíme a domluvíme na osobním setkání.
Kontaktní osoba: Stanislav Šťastný, stastny@sungarden.cz
www.apartmasungarden.cz
www.ekoparkliberec.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SunGarden.cz s.r.o.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 1.7.2024