ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE na personální a mzdové oddělení

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

20100 — 29520 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
Administrativní činnosti spojené s personální a mzdovou agendou (vznik, změna, ukončení pracovněprávních vztahů, inzerce, pracovní úrazy).
Spolupráce se mzdovou účetní a vedoucí oddělení PaM při zpracování měsíčních výplat, ročního zúčtování.
Požadavky pro přijetí:
SŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
Zkušenosti v administrativě v oblasti personální a mzdové agendy
Znalost práce s PC, MS Office, uvítáme zkušenosti se mzdovým systémem Vema
Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a důslednost
ŘP sk. B výhodnou
Nástup
možný ihned, dle dohody
Zaměstnanecké výhody a benefity:
Práce na plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Pružná pracovní doba
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe
5 týdnů dovolené + 3 sick days
Stravenkový paušál

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 20100 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.7.2024