SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE / PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v Domě na půl cesty

Most k naději, z.s. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

26000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
- věk minimálně 21 let
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- trestní bezúhonnost
- schopnost spolupráce v týmu
- spolehlivost a odpovědnost
- motivaci pro práci s cílovou skupinou
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost zvládat krizové situace
Nabízíme:
- 6 týdnů dovolené
- zázemí velké organizace s tradicí 29 let
- práci na plný úvazek
- pravidelné supervize a intervize
- možnost osobního i profesního růstu
- dobrý pracovní tým
- podpora dalšího vzdělávání
- plat dle vzdělání a praxe
Náplň práce:
Dům na půl cesty - pracuje s mladými lidmi - 18-26 let, kteří opouštějí ústavní výchovná zařízení, výkon trestu, či se ocitají v těžké životní sociální situaci. Služba se zaměřuje na podporu mladých dospělých v náročných životních situacích, poskytuje bydlení a sociální trénink, který by měl rozvíjet psychosociální dovednosti klientů a vést je k získání praktických dovedností a pracovních návyků, aby byli schopni postarat se sami o sebe a mohli se zapojit do samostatného života.
Provoz je dvousměnný: 7 h-15 h a 14 h-22 h
Předpokládaný datum nástupu: dle dohody.
V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis a motivační dopis na: vedouci.dpc@mostknadeji.cz. V případě dotazů neváhejte napsat email. Vybraní uchazeči budou vybráni k osobnímu pohovoru.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Most k naději, z.s.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.7.2024