Všeobecné sestry na lůžka následné péče

Nemocnice Český Brod s.r.o. Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

45000 — 48000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
Javůrková Hana Mgr., tel.: 774 758 991
e-mail: javurkova.hana@nem-cb.cz
osobně: Po - Pá 10 - 11 hod.

Náplň práce:
Dle vyhlášky č. 55/2011 Sb.

Požadavky:
Vzdělání v oboru, samostatnost, zkušenosti výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Finanční ohodnocení s motivační složkou dle zkušeností a délky odborné praxe, příplatek za směnnost, příspěvek na penzijní pojištění, možnost zvyšování a prohlubování kvalifikace, dotované stravování, možnost zkráceného úvazku.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Nemocnice Český Brod s.r.o.
  • Termin: 4.3.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 45000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 1.5.2024