Provozní zámečníci, údržbáři

Enaspol a.s. Ústecký kraj, Teplice
Plný úvazek

26000 — 45000 Kč

Přijmeme provozního zámečníka / údržbáře - nástupní mzda dle vzdělání a praxe od 26.000 Kč do 45.000 Kč.
pracovní náplň:
- preventivní kontrola a údržba strojního zařízení - opravy, výměny a seřizování zařízení - čerpadel, vývěv, odstředivek a dalších točivých strojů - výměny a utěsňování potrubních armatur vč. dalších údržbářských činností - možnost údržbářských prací na potrubních mostech výška cca. 4 - 5m
Požadujeme:
- praxe z výrobní společnosti výhodou - znalost opravárenských činností - výměny ložisek, lisování strojních součástí apod.
- po zaučení - samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - průkaz na VZV
výhodou - základní svářečský průkaz metoda 111 výhodou - základní kurz ZG1 výhodou
nabízíme:
- zaškolení
- dotované stravování v jídelně v areálu závodu
- penzijní připojištění až 2.000 Kč
- měsíční odměny
- roční prémie
Životopisy zasílejte na mzdy@enaspol.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Enaspol a.s.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Ústecký kraj, Teplice
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 29.4.2024