Pomocný/á kuchař/ka

Centrin CZ s.r.o. Středočeský kraj, Kutná Hora
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

Kvalifikační předpoklady:
- základní vzdělání.
- praxe v oboru stravování výhodou,
- čistý výpis z rejstříku trestů.

Náplň práce
- pomocné práce na kuchyni,
- mytí nádobí,
- příprava pokrmů - svačiny
- pomoc při přípravě ostatních pokrmů

Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní společnosti,, zaměstnanecké benefity -příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování,5 týdnů dovolené, možnost hlídání dětí v dětské skupině- Korunka určena pro děti od 6 měsíců do 6 let.

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte pondělí - pátek 7,00 - 15,30hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Centrin CZ s.r.o.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Kutná Hora
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.5.2024