dělník/ce vakuového balení

KMOTR - Masna Kroměříž a.s. Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

24000 — 27000 Kč

Detail pracovní pozice

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: práce u vakuovacího pásu (směna = 4 osoby), vkládání výrobků do vakuovacího pásu a posléze odebírání zavakuovaných výrobků, balení do kartónů a skládání kartónů na paletu, práce s PC
- Požadujeme: firma na pozici zaučí, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- Pracovní doba: nepřetržitý 12ti hodinový provoz, ranní směna 6,00 - 18,00 h / noční směna 18,00 - 6,00 hod., 4 dny ranní směna a 4 dny noční směna, střídá se 2 dny směna a 2 dny volno, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní pojištění, na dojíždění nad 20 km, zvýhodněné telefonní O2 Family tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna 1.200 Kč za vitalitu, 500 Kč, za HV, roční benefity v hodnotě 5 000 Kč, Makro karta a další
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: bradova@kmotr.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá (tel. 573 500 618, paní Bradová).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
  • Termin: 11.3.2024
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 1.5.2024