Dispečer junior (dispečer začátečník) pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu (M/Ž)

KomarTrans s.r.o. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

24100 — 40000 Kč

Dopravní společnost KomarTrans v Ústí nad Orlicí přijme kolegu/kolegyni na pozici Dispečer junior (dispečer začátečník) pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu.
Budete se podílet na plánování a řízení přeprav zboží pro naše vozy pohybující se v rámci České Republiky a Evropy. Stanete se součástí důležitého ekonomického řetězce. Budete se přímo podílet na vývoji stabilní rodinné společnosti.

Náplň práce:
- podpora dispečinku, administrativa spojená s přepravami
- komunikace se zákazníky a řidiči
- komunikace s dopravci, které pro nás zajišťují přepravy externě
- zadávání práce řidičům prostřednictvím firemní aplikace
- komunikace s pojišťovnami - zajištění potřebné dokumentace k nehodám
- hodnocení průměrných spotřeb nákladních automobilů
- vytěžování vozidel, burza nákladů
- AETR - stahování dat a automatizované vyhodnocování

Požadujeme:
- základní znalosti v rámci logistiky nebo dopravy
- angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
- dobré organizační schopnosti a asertivní jednání
- základní povědomí o AETR, ADR, CMR
- komunikativní přístup
- ukončené SŠ vzdělání
- povědomí o celní problematice výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- Rozšíření znalostí AETR, ADR, CMR
- Možnost studia jazykových kurzů během pracovní doby
- Podpora dalšího vzdělávání - profesní růst, osobní ohodnocení
- Flexibilní pracovní doba
- Postupný nárůst dovolené, Sick day
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Možnost vycestování do zahraničí v rámci služebních cest
- Služební telefon k soukromým účelům
- Zázemí stabilní rodinné firmy, osobní přístup
- Garance výplatního termínu
- a další bonusy…

Pokud Vás naše nabídka oslovila, máte zájem pracovat v týmu, v moderním prostředí, který Vám otevře brány do světa kamionové dopravy a motorismu, pošlete nám svůj životopis nebo nám rovnou zavolejte a pojďme se společně sejít osobně!

Zasílat na e-mail: info@komartrans.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KomarTrans s.r.o.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 24100 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.5.2024