Zámečník/instalatér/topenář

Teplárna Varnsdorf a.s. Ústecký kraj, Děčín
Plný úvazek

20000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Katastr města Varnsdorf

O nás:
Společnost Teplárna Varnsdorf a.s. je významným a stabilním zaměstnavatelem a výrobcem tepelné energie ve Varnsdorfu.
Svým zaměstnancům poskytuje motivující ohodnocení, stabilitu, řadu výhod, benefitů a možností k profesnímu růstu.

Náplň práce:
. Práce v provozu – preventivní kontrola, odstraňování závad a poruch na zařízení pro výrobu a rozvod tepla
. Spolupráce s ostatními odbory na zajištění bezporuchovém chodu provozovaného zařízení
. Místo výkonu práce - katastr města Varnsdorf

Požadujeme:
. Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi
. Svářečský průkaz výhodou, není však podmínkou, zajistíme případné zaškolení
. Samostatnost a technické myšlení
. Dobrý zdravotní stav
. Řidičský průkaz min sk B výhodou

Nabízíme:
. Nástupní základní mzda 20.000 Kč , + osobní ohodnocení, motivační příplatky, příplatky za přesčasy, příplatky za pohotovost, příplatky za svátky a víkendy
. Po zapracování navýšení základní mzdy
. Možnost získání oprávnění k obsluze tlakových nádob a obsluze plynových zařízení
. Možnost rozšíření kvalifikace
. Přátelské pracovní prostředí
. Nástup možný IHNED

Benefity:
. 5 týdnů dovolené
. Příplatek za každé zvýšení odbornosti
. Příspěvek na stravenky
. Odměna za každých odpracovaných 5 let v naší společnosti

Zájemci doručí životopis v českém jazyce na adresu Teplárna Varnsdorf a.s., Palackého 3501, 407 47 Varnsdorf nebo na emailovou adresu personalni@teplarna-varnsdorf.cz . Bližší informace podá manažer pro CZT, distribuci a údržbu p. Zdeněk Řehoř, tel.: +420 777 088 242 pouze v pracovních dnech od 7.00 – 15.00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Teplárna Varnsdorf a.s.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Ústecký kraj, Děčín
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.4.2024