Hlavní účetní

Libristo Media s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

45000 — 60000 Kč

Společnost Libristo Media hledá do mladého dynamického týmu kolegu se zkušenostmi, pro kterého jsou čísla radost a který/á bude zodpovědný/á za správné vedení finančního účetnictví. Hledáme někoho, kdo se snaží věcem porozumět a je aktivní v řešení problémů.
Více o nás:
• Jsme český internetový obchod prodávající do celé EU. Patříme mezi největší prodejce
cizojazyčné literatury.
• Díky jedinečnému konceptu podnikání jsme stabilní a stále rostoucí firmou pohybující se v
oblasti e-commerce.
• Jsme rodinnou firmou. Ve firmě se všichni známe, jsme zvyklí se navzájem podporovat a
chovat se k sobě lidsky.
• Prostředí, ve kterém pracujeme je dynamické, každý den řešíme něco nového, ale vždy se stihneme zastavit u dobré kávy.

NÁPLŇ PRÁCE: Zodpovědnost za řízení účetních činností dle platné legislativy a standardů, metodické vedení práce účetní, která má na starosti zpracování faktur, zodpovědnost za přípravu vnitřních směrnic, účtování komplexních transakcí a závěrkových operací, sestavení účetní uzávěrky a daňového přiznání k DPPO, příprava podkladů pro audit, zpracování měsíčních přiznání k DPH, zodpovědnost za organizaci a fungování platebního styku, úzká spolupráce s finančním ředitelem, externím daňovým poradcem a auditorem, jde o komplexní pozici a samozřejmě víme, že nikdo není dokonalý, proto Vám bude krýt záda zkušený finanční ředitel a externí daňový poradce.
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, výbornou znalost účetnictví a orientaci v daňových zákonech, předchozí praxi na pozici hlavní účetní, aktivní znalost MS Office (Excel, Word), odpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, hledání a navrhování řešení, analytické myšlení, vášeň pracovat s čísly, ochotu dále se učit, smysl pro zodpovědnost, příjímání výzev a složitých úkolů, ambice a potenciál vést menší tým, AJ na minimální úrovni dorozumění se přes e-mail.
NABÍZÍME: Přátelské prostředí odpovídající malé firmě do 50 zaměstnanců, zázemí stabilní společnosti s dynamickým rozvojem, mzdové ohodnocení v závislosti na praxi a vzdělání, zvýšení mzdy po zapracování, možnost práce z domova a pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, sick days, občerstvení na pracovišti, sleva na prodávaný sortiment.
Chceš se o nás dozvědět více? Přečti si náš Libristo příběh, který vyšel v Hospodářských
novinách v prosinci 2022 (https://archiv.hn.cz/c7-67152510-12nbcb-383fe1e72ad76b5).

PRVNÍ KONTAKT: Pokud chcete být naší novou posilou právě vy, neváhejte a zašlete nám svůj životopis a motivační dopis výhradně na email: jobs@libris.to

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Libristo Media s.r.o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 45000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2024