Sanitář všeobecný / sanitářka všeobecná na oddělení následné lůžkové péče

Oblastní nemocnice Náchod a.s. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

22890 Kč

Žádost o zaměstnaní s životopisem zasílejte e-mailem na adresu simonova.petra@nemocnicerk.cz.
Případné bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 14:00 hodin.

Náplň práce:
- náplní práce je pomocná činnost v rámci poskytování zdravotních služeb pod odborným dohledem a přímým vedením zdravotnických pracovníků
- sanitářský kurz výhodou (uzavření pracovní smlouvy na dobu neurčitou + vyšší mzdové zařazení, stabilizační příspěvek)
- uchazečům bez kurzu zaměstnavatel absolvování kvalifikačního kurzu pro sanitáře po dohodě zajistí.
Nabízíme:
- příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené
- odměny a benefity dle platné kolektivní smlouvy
- PP na dobu určitou s předpokladem prodloužení pracovní smlouvy
- nástup dle dohody.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 22890 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.4.2024