Zdravotní sestra balneo - lymfologie

Slatinné lázně Třeboň s.r.o. Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
Plný úvazek

30000 — 38000 Kč

Detail pracovní pozice

Co Vás čeká?
Provádění výkonů fyzikální terapie, balneoterapie.
Poskytování komplexní lymfologické péče našim klientům, provádění manuálních nebo přístrojových lymfatických masáží.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené SŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra.
Příjemné jednání a vystupování.
Schopnost týmové práce.
Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Výhodou bude, pokud budete mít:
Praxi v oboru.
Certifikovaný kurz techniky mízní drenáže.
Základní znalost NJ.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe v oboru všeobecná sestra. Po absolvování certifikovaného kurzu techniky mízní drenáže přiznání kvalifikačního příplatku.
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.
Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
Ubytování v nově zrekonstruovaném služebním bytě.
Pestrý program zaměstnaneckých benefitů – např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, do divadla, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.5.2024