Technolog

OPOP s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

40000 Kč

Detail pracovní pozice

CO VÁS ČEKÁ
Náplní Vaší práce bude vypracování technologických postupů pro výrobu topenářské techniky (od dělení materiálů, přes ohyb, svařování, povrchovou úpravu, montáž a balení). Určení nástrojů a přípravků pro výrobu. Zpracování výrobní dokumentace, normování práce, navádění postupů do systému. Příprava podkladů pro kalkulace.

JAKÉ ZNALOSTI BYSTE MĚLI MÍT
- ÚSO vzdělání strojírenského směru
- Výbornou znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
- Znalost zpracování technologických postupů, kalkulací a normování práce
- Technické myšlení, pečlivost, samostatnost.

VÝHODOU BUDE, POKUD BUDETE UMĚT
Praxe na obdobné pozici ve strojírenské firmě s technologiemi CNC dělení, laser, CNC ohýbání plechů, svařování, komaxit, montáž.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
- Zázemí prosperující a perspektivní firmy, která je na trhu už přes 70 let
- Možnost seberealizace a osobního rozvoje
- Motivační mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky v hodnotě 180,- Kč
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Flexipass v hodnotě 8.000,- Kč ročně
- Věrnostní odměny
- Firemní akce pro zaměstnance
- Výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
- Vánoční dárky

PRVNÍ KONTAKT
Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete, prosím, Váš životopis nejlépe e-mailem na adresu honsova@opop.cz.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OPOP s.r.o.
  • Termin: 26.2.2024
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2024