Vrátný / vrátná

M&M Object Security s.r.o. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Zkrácený úvazek

9450 Kč

Detail pracovní pozice

Místo je vyhrazené pro OZP.
Prvotní kontakt telefonicky (PO, ST, ČT, PÁ od 8:00 do 15:00 hod., ÚT od 8:00 do 13:00 hod.). Prosíme zájemce, aby nenavštěvovali pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení.

Požadujeme:
- příjemné a profesionální vystupování
- plnoletost
- spolehlivost, dochvilnost
- certifikát strážného není podmínkou.
Náplň práce:
- ostraha na stavbě nemocnice, občasné pochůzky.
Nabízíme:
- fyzicky nenáročnou práci
- individuální plánování směn
- zkrácený úvazek 4 hod./den.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: M&M Object Security s.r.o.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 9450 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 20.4.2024