"PRIMA PEKÁRNA" Hlavní třída 67/441, 736 01 Havířov

SEMAG spol. s r.o. Moravskoslezský kraj, Karviná
Dohoda o provedení práce

142 — 170 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
˘ příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
˘ příprava obložených baget a polévek
˘ znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
˘ provozní doba pondělí - pátek, ranní směna od 3:45 hod, odpolední směna do 19:00 hod
˘ v sobotu pouze ranní směna od 3:45 hod
˘ směny dle dohody

Výpomoc na provozovně PRIMA PEKÁRNA, OD Kauflandu, U stadionu 1640/1, 736 01 Havířov
˘ provozní doba pondělí - neděle, ranní směna od 4:45 hod
˘ odpolední směna do 20:30 hod

Požadujeme:
˘ pracovní morálku
˘ komunikativnost a příjemné vystupování
˘ aktivní přístup k zákazníkům
˘ manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
˘ zdravotní průkaz pro práci s potravinami
˘ věk 18+
˘ výborný zdravotní stav
˘ dlouhodobou spolupráci

Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Fortelnou - 734 353 432.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SEMAG spol. s r.o.
  • Termin: 23.2.2024
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Karviná
  • Plat: od 142 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.4.2024

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.