Obsluha baru a kasy Hotel Spálov

SUNDISK s.r.o. Liberecký kraj, Semily
Plný úvazekDohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

24000 — 26000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce
Obsluha kasy
Příprava studených a teplých nápojů
Udržování pořádku
Komunikace s hosty

Jaké jsou naše požadavky?
Příjemné a profesionální vystupování a přátelský přístup k zákazníkům
Chuť do práce
Flexibilita s ohledem na práci ve všední dny i o víkendech
Komunikativnost, přesnost a spolehlivost
Předchozí zkušenosti jsou výhodou, ale ne podmínkou

Co vám nabízíme?
Důkladné zaškolení pro zajištění hladkého startu na pozici
Pracovní rozvrh sestavený 14 dní dopředu
Pravidelný výplatní cyklus
Stravování na směně ZDARMA
Zaměstnanecké slevy
Přátelský a podpůrný tým
Firemní oblečení
Možnost školení a rozvoje vašich dovedností
Perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu (možnost stát se vedoucí směny)
Smlouva na HPP, DPČ, DPP

zdarma stravování na provozu, zaměstnanecké slevy, firemní oblečení

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SUNDISK s.r.o.
  • Termin: 28.3.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Semily
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 30.6.2024