SPECIALISTA/SPECIALISTKA MARKETINGU

Sdružení TULIPAN, z.s. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

30000 — 32000 Kč

Chcete být u toho, když roste nezisková organizace, která pomáhá osobám a dětem se zdravotním znevýhodněním? Potěší Vás, pokud pomůžeš stovkám lidí najít práci a pomoc, která jim v těžké době přinese spokojenější a klidnější život? Nebojíte se zkoušet nové věci i za cenu toho, že se to napoprvé někdy nepovede? Zažít unikátní firemní kulturu, kde je poděkování, uvolněná atmosféra i pochvala za dobře odvedenou práci běžnou součástí? Tak jsi náš člověk! Potřebujeme někoho, kdo má zápal, chuť zkoušet nové věci a zároveň ví, co je to performance marketing a brand awareness.
Co vás čeká
- Copywriting - tvorba článků a jejich propagace
- Správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, Linkedin)
- Správa webových stránek
- Zajištění další marketingové komunikace (tvorba grafických materiálů, brožur, prezentací a příprava firemních dokumentů a podkladů, dále tvorba fotek a úprava videí)
- Příprava a pořádání interních i externích firemních akcí
- Spolupráce s HR oddělení na propagaci volných pracovních míst, budování brandu a interní komunikaci
- Sledování trendů v marketingové komunikaci včetně přinášení nových nápadů a návrhů v oblasti komunikace
- Tvorba podcastů a mediálních plánů pro budování firemního brandu
- Budete vytvářet celou digitální komunikaci od A do Z produktů v tvém portfoliu (vytváření kreativ, media buying na Meta Ads nebo Google Ads, vytváření landing pages a monetizace trafficu pomocí Affiliate offerů)
- Nastavení, testování, optimalizace a správa výkonnostních online kampaní
- Pravidelný market research a vytváření kreativních konceptů (marketing angles
- Vyhodnocování dosažených výsledků a pravidelný reporting
- Komunikace s kolegy a vedením firmy
- Budete zodpovídat za P&L svého portfolia a tvým úkolem bude dosahování cílů KPI a předem vytyčeného ROI
- Realizace retention strategie pro email a SMS marketing a mnoho dalšího :)
Koho hledáme?
- Prokazatelné zkušenosti v oblasti marketingu PODMÍNKOU
- Ukončené min. SŠ/VŠ vzdělání (marketingový obor VÝHODOU)
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Samostatnost, kreativita, preciznost a schopnost generovat nové nápady
- Zájem o práci v online marketingu, nadšení a ochotu se učit
- Zkušenost s tvorbou grafiky
- Zkušenost s copywritingem a tvorbou obsahu pro sociální sítě (Facebook, Instagram, Linkedin a jiné)
Zaměstnanecké výhody:
Možnost delšího neplaceného volna
Možnost si napracovat hodiny
Individuální rozvržení pracovní doby
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Sleva na firemní výrobky/služby
Hlásit se emailem nebo telefonicky od 8:30 do 13:30.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Sdružení TULIPAN, z.s.
  • Termin: 22.2.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.6.2024