*Podpora prodeje

B E M A T E C H, s.r.o. Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE
" Poskytování administrativní podpory pro obchodního týmu a vedení společnosti
" Péče o zákazníky a udržování vztahů s nimi díky denní komunikaci
" Organizace a koordinace pracovních schůzek či školení
" Zpracování obchodních nabídek a sledování obchodních příležitostí
" Podílení se na řešení specifických požadavků zákazníků
" Komunikace uvnitř společnosti, zejména s oddělením marketingu, plánováním výroby či techniky
POŽADUJEME
" Organizační schopnosti a ochotu učit se
" Základní obchodní dovednosti a příjemné vystupování
" Komunikační dovednosti v anglickém jazyce, další jazyky výhodou
" Schopnost pracovat samostatně a zároveň jaké týmový hráč
" SŠ vzdělání
" Pozice vhodná i pro absolventy
" Zkušenost či zájem o marketing výhodou
Zaměstnanecké výhody:
" práce na HPP
" práci v dlouhodobě stabilní, inovativní a rodinné společnosti
" Příjemné prostředí v menším kolektivu
" Motivující finanční ohodnocení
" Firemní benefity
" Nástup možný ihned či dohodou
První kontakt: osobně, e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 7:00 - 15:00

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: B E M A T E C H, s.r.o.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2024

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.