Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Sdružení Neratov, z.s. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazekZkrácený úvazek

26700 Kč

Kontakt zasláním životopisu na e-mail petovska@neratov.cz nebo osobně na pracovišti po domluvě.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- základy práce na PC
- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou.
Náplň práce:
- práce v chráněném bydlení s lidmi s mentálním postižením
- pracovní doba především v odpoledních hodinách (8,12-ti hodinové směny + pohotovostní služba na pracovišti za příplatek)
- podpora uživatelů v prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků
- působí na vytváření a rozvíjení pracovních návyků, manuální zručnosti a pracovních aktivit
- provádí volnočasové aktivity zaměřené na rozvoj osobnosti, zájmů a znalostí
- zpracovává administrativu spojenou s poskytováním sociálních služeb
- je klíčový pracovník 2-5 uživatelů.
Nabízíme:
- možnost zkráceného úvazku 19,37 hod./týdně
- zaměstnanecká sleva na stravu.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Sdružení Neratov, z.s.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 26700 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.4.2024