specialista/specialistka dávek PnP a DOZP

Úřad práce České republiky Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

21710 — 31820 Kč

Detail pracovní pozice

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení
na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1
zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů
Služební místo: Specialista dávek PnP a DOZP
ID 11010391
Pracoviště: Oddělení hmotné nouze, PnP a DOZP Odboru Kontaktního pracoviště
v Litoměřicích Krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem
Místo výkonu: Litoměřice
Hlavní náplň činnosti:
" Zajišťování agendy při poskytování dávky příspěvku na péči (PnP) a dávek pro osoby se zdravotním postižením (DOZP).
" Poskytování poradenství v oblasti dávek PnP a DOZP.
" Zpracování žádostí v aplikaci, vyhodnocování nároku na dávky a plnění úkolů
a povinností vyplývajících ze zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách,
ze zákona č. 329/2011 Sb., o poskytování dávek osobám se zdravotním postižením
a ze zákona 500/2004 Sb., správní řád.

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději dne 28. února 2024 na e-mailovou adresu alena.krtenova@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 21710 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.2.2024

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.