Asistent/ka vedení věznice

Vězeňská služba České republiky Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

23630 — 33020 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Komplexní podpora vedení věznice.
- Plánování a sjednávání schůzek, příprava zázemí pro schůzky, péče o návštěvy.
- Příprava podkladů na jednání, zápisy z porad.
- Práce s elektronickou spisovou službou včetně podkladů pro skartačního řízení.
- Příjem a odesílání datových zpráv.
- Osobní, telefonická a písemná komunikace uvnitř i mimo organizaci.
- Podíl na zajišťování organizačních a koordinačních činností při společenských akcích.
Zaměstnanecké výhody:
- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
- Pravidelná pracovní doba.
- Zázemí stabilního zaměstnavatele.
- Plat od 23 630 - 33 020 Kč (v závislosti na započitatelné praxi). .
- Příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb (např. na penzijní připojištění nebo stravování).
- Bezplatné využívání posilovny.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 23630 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.4.2024